Biz kimiz? - Boy Dolap

İçeriğe git
POPÜLER
DOLAP SİSTEMLERi
Hızlı kentleşmenin, ekolojik istikrarsızlığın ve yaygın kaynak tükenmesinin eşi görülmemiş zorlukları, yalnızca mimari düşünce ve üretimde inovasyon için katlanarak artan bir kapasite ile eşleşiyor. Gelişen teknolojiler, iletişim ve uygulama modelleri, yeni bir nesle tanımlama yeteneği sunar.
2006’den beri
“Özgün tasarımlarıyla ray dolap pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olmak” vizyonuna sahip olan BOY DOLAP 2006 yılından günümüze sunduğu özel tasarım ürünleri olan Raylı dolap, giyinme odası, genç odası, mutfak gibi ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında teslim anlayışla hizmet sunmaya hazırdır.
Ray dolap, genellikle yatak odası, genç odası ve portmantoda tercih edilen sürgülü kapaklı gardırop sistemleridir.
Ray dolap, odanın korunması anlamına gelir, çünkü kapıları dışarıya doğru açmaya gerek yoktur, böylece yerden tasarruf sağlanır. Zariflik, işlevsellik ve saklama ray dolabın temel faydalarındandır.
Şıklık ve zarafeti birlikte sunan raylı dolap sistemleri uzun ömürlü olması nedeniyle çokça tercih edilmektedir.
Standart fabrikasyon ölçülerin  yanında tamamen odanıza göre tasarlanan ray dolap sistemi ile odanıza uygun ölçülerde de dolap imkanını size sunuyor.
Şirketimiz bu noktada size sınırsız malzeme, renk, desen ve model sunmaktadır. Firmamızın web sitesi üzerinden firma ile irtibata geçebileceğiniz iletişim numaraları yer almaktadır.
WhatsApp Butonu
İçeriğe dön