Keşif ve Tasarım

Websitemizde BOY dolap ürün portföyünden sadece bazılarını incelediniz. Dahasını ve yepyeni size özel tasarım dolaplar için 0 532 504 89 61 numaralı telefondan arayabilir veya Whatsapp butonumuza tıklayarak direk bize ulaşabilirsiniz.

KEŞİF VE SİZE ÖZEL
TASARIM TALEBİ

BOY Dolap İstanbul’un en gözde merkezlerinden Bahçeşehir’de, yatak odanızın sadece tasarımı değil, aynı zamanda tamamiyle sizin evinize ve düşlerinize uygun ısmarlama dolaplar tasarlıyor, üretiyor ve kuruyoruz. Tüm boyalı, aynalı, menteşeli veya sürgülü gardırop çeşitlerini sadece sizin isteklerinize, ihtiyaçlarınıza ve evinizin boyutlarına göre özenle tasarlıyoruz. Ismarlama yatak odası mobilyaları bizim tutkumuzdur.

Modern stil dolaplar, Geleneksel stil dolaplar ve giyinme odalarını sizin evinizin ölçülerinde özel olarak tasarlıyor, üretiyor ve kuruyoruz. Amacımız, Sizin düşlediğiniz yatak odası tasarım fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmektir. Yatak odası düzeni ile sınırlı olduğunuzu hissedebilirsiniz – tüm ısmarlama mobilya ürünlerinde tecrübeli ekibimizn ve profesyonel üretim kalitemize hayran kalacaksınız.

Size Özel Tasarım dolap ve giyinme odası ve ihtiyacınıza uygun tasarımlarımızı incelemek, size özel tasarımlar yaptırmak ve ÜCRETSİZ KEŞİF için boydolap Whatsapp Hattımızdan direk olarak bize ulaşabilirsiniz.

Menü