Kurumsal

BOY dolap

BOY dolap, İstanbul’un en gözde merkezlerinden olan Bahçeşehir’e yakın konumundaki yerinde her türlü ihtiyacınıza yönelik olarak özel tasarım dolap, gardrop, giyinme dolabı başta olmak üzere tüm dopalama sistemleri ve iç tasarım ürünlerini ihtiyaçlarınıza göre tasarımı, tam ölçülerinde imalatı ve ürünün kurulumu ile teslimatının yapılması yapmaktadır.

Tüm İstanbul ve çevresinde ısmarlama banyo, özel tasarım mutfak, yatak ve yatak başı ile genç odası tasarımı ile ilgili bir çok başarılı projeye imza atan BOY dolap, gelişen teknoloji ve trendler doğrultusunda her gün kendini yenilemekte ve siz değerli müşterimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda sadece sze özel tasarımlar yaparak tüm imalat aşamalarını kendi üretim bölümünde yapmaktadır.

Kurulum dahil hizmet

BOY dolap, ilk önce sizi dinleyerek, ihtiyaçlarınızı ve ölçülendirme için keşif çalışması yaparak ön hazırlık aşamasını tamamlar. Yapılan tasarım ve fiyatlandırmanın sizin tarafınızından onanmasından sonra imalat ve üretim aşamasına geçilir.

Tüm aşamaları BOY dolap tarafından gerçekleştirilen ürünlerimizin tüm kurulum aşaması da yine BOY dolap tarafından yapılarak sizin himetinize sunulur.

Modern Tasarımlar ile Geleneksel Çözümler Birarada

BOY dolap tüm projelerimizde önceliğimiz sizin düşleriniz ve ihtiyaçlarınızdır. Size özel yapılan tasarımlarımızda günün trendleri ile birlikte müşterimiz isteği doğrultusunda lüks ve geleneksek yaklaşımlar tasarım son aşamasına gelinir.

Yapılan özel tasarım dolaplarınız imalat ve kurulum aşamaları ile birlikte size teslim edilene kadar BOY dolap’ın tecrübesi ile tüm aşamalarda yanınızda ürün teslim edilene kadar tüm aşamaların denetimini yapmaktadır.

Menü